WSPÓŁPRACA


Chętnie podejmujemy współpracę! Na naszym blogu skupiamy się na rozmaitych tematach, interesujących dla szerokiej grupy odbiorców. Opisujemy podróże w najdalsze zakątki świata, doświadczenia ekstremalne, wyzwania sportowe czy przygody gastronomiczne w Warszawie i nie tylko. Docieramy do odbiorców na wielu różnych platformach: wpisy na blogu, aktywne profile w portalach społecznościowych takich (Facebook, Instagram), wideo na Youtube, wydarzenia na żywo. Tworzony przez nas content opiera się na rozmaitych mediach: tekście, fotografii oraz wideo, w tym na materiale z drona (szczęśliwie mamy w swych szeregach licencjonowanego operatora). Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio foto/video.

Od niedawna poszerzamy liczbę odbiorców, docierając do osób anglojęzycznych. Stworzyliśmy angielską wersję bloga, aby angażować obcokrajowców mieszkających w Polsce oraz odbiorców spoza granic naszego kraju.

Chętnie testujemy nowe miejsca, sprzęty oraz produkty, które mogą okazać się interesujące bądź przydatne dla naszych czytelników. Testowaliśmy produkty z rozmaitych branży, m.in. sprzęt campingowy z Decathlonu oraz warszawskie atrakcje takie jak muzeum flipperów Pinball Station, rozmaite Escape Roomy, studio kulinarne The Plate czy Centrum Rozrywkowe Zebra.

Potrzebujesz dotrzeć do nowych odbiorców? Poszukujesz dobrej jakości zdjęć lub materiałów wideo? Napisz do nas na: contact@theadventureseekers.com

Walk In The Sky

Zrelacjonowaliśmy spacer po ścianie wieżowca. Nagraliśmy oraz zmontowaliśmy promocyjne wideo na Halloween, udostępniliśmy nagranie oraz materiały z procesu produkcji (behind the scenes) w mediach społecznościowych oraz na Youtube. Obecnie pracujemy nad wspólnym wydarzeniem - emocjonującym skokiem z warszawskiego mostu.

Decahtlon

Wspólnie z Decathlon Polska zorganizowaliśmy Pierwsze Warszawskie Mistrzostwa w “Wariata” - otwarty turniej sportowy z nagrodami. Przetestowaliśmy też sprzęt biwakowy na najdalej na północ wysuniętym polu campingowym świata. Wyprawę na Spitsbergen relacjonowaliśmy w kilku wpisach na blogu oraz w mediach społecznościowych.